>
>
הצטרפות למאוחדת
למה מאוחדת?

למאוחדת אכפת ממך ומהבריאות שלך, מכל הלב.

אנו במאוחדת מבינים כי מעל הכל, אנשים זקוקים לטיפול אישי, להקשבה, לדאגה, לאהבה וליחס אנושי. על מנת להעניק את כל אלה למבוטחינו, אנו מחויבים לראות בכל אדם עולם ומלואו, עם צרכים ייחודים ומיוחדים לו, ולהעניק לכם את הכלים, הפתרונות, היחס והשירות הטובים והמתקדמים ביותר:


ניסיון:
מאוחדת מעסיקה את הרופאים הטובים ביותר, הניחנים ברמה גבוהה של יעילות ומקצועיות, ומקפידים להתעדכן בכל ההתפחויות הרפואויות החדשניות ביותר. הוותק והניסיון של הצוות הרפואי שלנו מבטיח שתקבלו את הטיפול הטוב ביותר בנמצא.

נגישות וזמינות:
למאוחדת פריסת מרפאות רחבה ושעות פתיחה נוחות, המאפשרות למבוטח חופש בבחירת מקום וזמן הטיפול. כמו כן, אנו במאוחדת מקפידים כי זמן ההמתנה לביקור ולקביעת תורים יהיה קצר ככל הניתן.

מענה רפואי כולל:
מגוון השירותים הרפואיים של מאוחדת מאפשר לכם לקבל את כל הפתרונות בתחום הרפואה, הביטוח והשמירה על אורח חיים בריא במקום אחד, בקלות ובנוחות.

התמקדות ברפואת ילדים:
מאוחדת מתמחה ברפואת ילדים, ומעניקה טיפולים, מוצרים ושירותים המיוחדים להם. כמו כן, מפעילה מאוחדת מרפאות ייחודיות לילדים, תוך יצירת התמחויות על-פי קבוצות גיל.

 נכנסים לאתר האינטרנט של ביטוח לאומי, ממלאים בקשת הצטרפות למאוחדת ועוברים. כל הזכויות שצברתם בביטוחים רפואיים קודמים נשמרים
לזכותכם גם במאוחדת. 
כל היסטוריית התיק הרפואי שלכם עוברת אל מאוחדת. 


שירותי מאוחדת

למבוטחי מאוחדת אפשרות לבחור באופן בלתי תלוי את הרופא המטפל.
  במאוחדת מועסקים כ - 3600 רופאים.
למאוחדת 4 מעבדות מרכזיות המצוידות במיטב הציוד המודרני, אליהן מגיעות הבדיקות הנלקחות
  מהמבוטחים באזור מגוריהם.
במאוחדת מכונים משלה ובנוסף קשר עם מכונים פרטיים עמם יש למאוחדת הסכם. מכוני מאוחדת
   כוללים הדמיה, פיזיותרפיה, לב, חדרי כירורגיה זעירה, מרפאות שיניים, מרפאות כאב, התפתחות     הילד, טיפות חלב, עיניים, פוריות, נשים, סכרת ועוד.
לרשות מבוטחי מאוחדת עומדים כמעט כל בתי החולים.
למאוחדת 40 בתי מרקחת בהפעלתה ובנוסף מוכרים מרשמיה ברוב בתי המרקחת וברשתות
  הפארמים ברחבי הארץ.


  מודיעין  ביטוחים